Bokhorstlanden 22,
7542CV Enschede
Bouwperiode: 1977
Hoekwoning
146 m² woonoppervlakte

Bokhorstlanden 22
7542CV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Bokhorstlanden. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 146 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bokhorstlanden 22 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1977
Woonruimte: 146 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000449411
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bokhorstlanden
Huisnummer:
22
Postcode:
7542CV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 06 Enschede-Zuid
Wijk code:
WK015306
Buurtinformatie:
Stroinkslanden-Zuid
Buurt code:
BU01530601

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bokhorstlanden 22 is 148.39%.

Identificatie: 15300004774
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 308.000 -0.96%
202301-01-2023€ 311.000 +5.42%
202201-01-2022€ 295.000 +22.92%
202101-01-2021€ 240.000 +32.6%
202001-01-2020€ 181.000 +15.29%
201901-01-2019€ 157.000 +6.8%
201801-01-2018€ 147.000 +7.3%
201701-01-2017€ 137.000 +4.58%
201601-01-2016€ 131.000 -2.96%
201501-01-2015€ 135.000 +8.87%
201401-01-2014€ 124.000 n.v.t.

Bestemming van Bokhorstlanden 22

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bokhorstlanden 22

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bokhorstlanden 22 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4645 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: