Het Stroink 24,
7542GS Enschede
Bouwperiode: 1979
Hoekwoning
116 m² woonoppervlakte

Het Stroink 24
7542GS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Het Stroink. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 116 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1979.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Het Stroink 24 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1979
Woonruimte: 116 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1979
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000348269
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Het Stroink
Huisnummer:
24
Postcode:
7542GS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 06 Enschede-Zuid
Wijk code:
WK015306
Buurtinformatie:
Stroinkslanden-Zuid
Buurt code:
BU01530601

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Het Stroink 24 is 129.75%.

Identificatie: 15300050836
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 278.000 +2.21%
202301-01-2023€ 272.000 +5.43%
202201-01-2022€ 258.000 +24.04%
202101-01-2021€ 208.000 +8.9%
202001-01-2020€ 191.000 +7.3%
201901-01-2019€ 178.000 +5.95%
201801-01-2018€ 168.000 +7.69%
201701-01-2017€ 156.000 +6.12%
201601-01-2016€ 147.000 +8.89%
201501-01-2015€ 135.000 +11.57%
201401-01-2014€ 121.000 n.v.t.

Bestemming van Het Stroink 24

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Het Stroink 24

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Het Stroink 24 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4645 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: