Het Stroink 38,
7542GS Enschede
Bouwperiode: 1979
Tussen of geschakelde woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
105 m² woonoppervlakte
162 m² perceel

Het Stroink 38
7542GS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Het Stroink. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 105 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 162 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1979.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Het Stroink 38 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1979
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 105 m²
Perceel: 162 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1979
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000426565
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Het Stroink
Huisnummer:
38
Postcode:
7542GS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 06 Enschede-Zuid
Wijk code:
WK015306
Buurtinformatie:
Stroinkslanden-Zuid
Buurt code:
BU01530601

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Het Stroink 38 is 110.17%.

Identificatie: 15300050843
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 248.000 +2.48%
202301-01-2023€ 242.000 +5.22%
202201-01-2022€ 230.000 +24.32%
202101-01-2021€ 185.000 +14.2%
202001-01-2020€ 162.000 -0.61%
201901-01-2019€ 163.000 +6.54%
201801-01-2018€ 153.000 +6.99%
201701-01-2017€ 143.000 +6.72%
201601-01-2016€ 134.000 +2.29%
201501-01-2015€ 131.000 +11.02%
201401-01-2014€ 118.000 n.v.t.

Bestemming van Het Stroink 38

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Het Stroink 38

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Het Stroink 38 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4645 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: