Het Stroink 233,
7542GZ Enschede
Bouwperiode: 1976
Tussen of geschakelde woning
68 m² woonoppervlakte

Het Stroink 233
7542GZ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Het Stroink. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 68 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1976.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Het Stroink 233 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1976
Woonruimte: 68 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1976
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000450879
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Het Stroink
Huisnummer:
233
Postcode:
7542GZ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 06 Enschede-Zuid
Wijk code:
WK015306
Buurtinformatie:
Stroinkslanden-Zuid
Buurt code:
BU01530601

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Het Stroink 233 is 145.45%.

Identificatie: 15300050893
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 189.000 +5.59%
202301-01-2023€ 179.000 +5.29%
202201-01-2022€ 170.000 +24.09%
202101-01-2021€ 137.000 +33.01%
202001-01-2020€ 103.000 +7.29%
201901-01-2019€ 96.000 +6.67%
201801-01-2018€ 90.000 +7.14%
201701-01-2017€ 84.000 +6.33%
201601-01-2016€ 79.000 +3.95%
201501-01-2015€ 76.000 -1.3%
201401-01-2014€ 77.000 n.v.t.

Bestemming van Het Stroink 233

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Het Stroink 233

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Het Stroink 233 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4645 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: