Borgbos 25,
7543GN Enschede
Bouwperiode: 1996
Vrijstaande woning
8 Kamers
4 Slaapkamers
314 m² woonoppervlakte
943 m² perceel

Borgbos 25
7543GN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Borgbos. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 314 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 943 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1996.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Borgbos 25 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1996
8 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 314 m²
Perceel: 943 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1996
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000377135
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Borgbos
Huisnummer:
25
Postcode:
7543GN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Ruwenbos
Buurt code:
BU01530208

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Borgbos 25 is 92.72%.

Identificatie: 15300073702
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 927.000 +1.09%
202301-01-2023€ 917.000 +3.85%
202201-01-2022€ 883.000 +19.81%
202101-01-2021€ 737.000 +10.83%
202001-01-2020€ 665.000 +5.72%
201901-01-2019€ 629.000 +6.43%
201801-01-2018€ 591.000 +2.96%
201701-01-2017€ 574.000 +15.96%
201601-01-2016€ 495.000 -0.2%
201501-01-2015€ 496.000 +3.12%
201401-01-2014€ 481.000 n.v.t.

Bestemming van Borgbos 25

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Borgbos 25

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Borgbos 25 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1500 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: