Elbertbos 22,
7543GV Enschede
Bouwperiode: 1998
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
118 m² woonoppervlakte
228 m² perceel

Elbertbos 22
7543GV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Elbertbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 118 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 228 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1998.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Elbertbos 22 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1998
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 118 m²
Perceel: 228 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1998
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000340197
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Elbertbos
Huisnummer:
22
Postcode:
7543GV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Ruwenbos
Buurt code:
BU01530208

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Elbertbos 22 is 98.19%.

Identificatie: 15300078767
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 438.000 +3.55%
202301-01-2023€ 423.000 +2.42%
202201-01-2022€ 413.000 +19.71%
202101-01-2021€ 345.000 +10.93%
202001-01-2020€ 311.000 +7.24%
201901-01-2019€ 290.000 +4.32%
201801-01-2018€ 278.000 +9.02%
201701-01-2017€ 255.000 +15.91%
201601-01-2016€ 220.000 +2.33%
201501-01-2015€ 215.000 -2.71%
201401-01-2014€ 221.000 n.v.t.

Bestemming van Elbertbos 22

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Elbertbos 22

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Elbertbos 22 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1500 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: