Elbertbos 30,
7543GV Enschede
Bouwperiode: 1998
Vrijstaande woning
10 Kamers
6 Slaapkamers
191 m² woonoppervlakte
329 m² perceel

Elbertbos 30
7543GV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Elbertbos. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 191 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 329 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1998.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Elbertbos 30 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1998
10 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 191 m²
Perceel: 329 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1998
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
10
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000363533
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Elbertbos
Huisnummer:
30
Postcode:
7543GV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Ruwenbos
Buurt code:
BU01530208

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Elbertbos 30 is 74.92%.

Identificatie: 15300078800
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 530.000 +0.19%
202301-01-2023€ 529.000 -8.95%
202201-01-2022€ 581.000 +19.55%
202101-01-2021€ 486.000 +23.66%
202001-01-2020€ 393.000 +4.52%
201901-01-2019€ 376.000 +1.08%
201801-01-2018€ 372.000 +3.91%
201701-01-2017€ 358.000 +15.11%
201601-01-2016€ 311.000 -0.32%
201501-01-2015€ 312.000 +2.97%
201401-01-2014€ 303.000 n.v.t.

Bestemming van Elbertbos 30

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Elbertbos 30

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Elbertbos 30 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1500 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: