Poolmansweg 103,
7545LN Enschede
Bouwperiode: 1991
125 m² woonoppervlakte

Poolmansweg 103
7545LN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte aan Poolmansweg. De heeft een woonoppervlakte van 125 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De is gebouwd in 1991.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 103 in Enschede.

Bouw: 1991
Woonruimte: 125 m²

Kenmerken

Bouw

Bouwperiode:
1991
Functie:
industriefunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000474767
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
103
Postcode:
7545LN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 103 is 26.39%.

Identificatie: 15318568896
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 273.000 -1.8%
202301-01-2023€ 278.000 +12.1%
202201-01-2022€ 248.000 +14.81%
202101-01-2021€ 216.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 103

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 103

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 103 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: