Poolmansweg 95,
7545LN Enschede
Bouwperiode: 1928
Twee-onder-een-kapwoning
109 m² woonoppervlakte

Poolmansweg 95
7545LN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Poolmansweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 109 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 95 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1928
Woonruimte: 109 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000331523
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
95
Postcode:
7545LN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 95 is 94.69%.

Identificatie: 15300042142
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 220.000 -0.45%
202301-01-2023€ 221.000 +2.31%
202201-01-2022€ 216.000 +21.35%
202101-01-2021€ 178.000 -2.73%
202001-01-2020€ 183.000 +5.78%
201901-01-2019€ 173.000 +1.17%
201801-01-2018€ 171.000 +6.88%
201701-01-2017€ 160.000 +15.94%
201601-01-2016€ 138.000 +15%
201501-01-2015€ 120.000 +6.19%
201401-01-2014€ 113.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 95

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 95

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 95 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: