Poolmansweg 131,
7545LP Enschede
Bouwperiode: 1926
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
3 Slaapkamers
86 m² woonoppervlakte
310 m² perceel

Poolmansweg 131
7545LP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Poolmansweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 86 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 310 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1926.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 131 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1926
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 86 m²
Perceel: 310 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1926
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000305251
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
131
Postcode:
7545LP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 131 is 124.41%.

Identificatie: 15300042209
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 285.000 +0.71%
202301-01-2023€ 283.000 +2.54%
202201-01-2022€ 276.000 +20%
202101-01-2021€ 230.000 +7.98%
202001-01-2020€ 213.000 +5.45%
201901-01-2019€ 202.000 +41.26%
201801-01-2018€ 143.000 -13.86%
201701-01-2017€ 166.000 +7.79%
201601-01-2016€ 154.000 +3.36%
201501-01-2015€ 149.000 +17.32%
201401-01-2014€ 127.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 131

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 131

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 131 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: