Poolmansweg 133,
7545LP Enschede
Bouwperiode: 1926
Twee-onder-een-kapwoning
80 m² woonoppervlakte

Poolmansweg 133
7545LP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Poolmansweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 80 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1926.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 133 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1926
Woonruimte: 80 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1926
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000342975
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
133
Postcode:
7545LP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 133 is 114.05%.

Identificatie: 15300042210
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 259.000 +0.78%
202301-01-2023€ 257.000 +2.39%
202201-01-2022€ 251.000 +19.52%
202101-01-2021€ 210.000 +7.14%
202001-01-2020€ 196.000 +4.81%
201901-01-2019€ 187.000 +13.33%
201801-01-2018€ 165.000 +15.38%
201701-01-2017€ 143.000 -1.38%
201601-01-2016€ 145.000 +2.84%
201501-01-2015€ 141.000 +16.53%
201401-01-2014€ 121.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 133

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 133

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 133 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: