Poolmansweg 217,
7545LR Enschede
Bouwperiode: 1926
Tussen of geschakelde woning
115 m² woonoppervlakte

Poolmansweg 217
7545LR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Poolmansweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1926.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 217 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1926
Woonruimte: 115 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1926
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000342727
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
217
Postcode:
7545LR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 217 is 139.81%.

Identificatie: 15300042274
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 247.000 +0%
202301-01-2023€ 247.000 +4.66%
202201-01-2022€ 236.000 +24.21%
202101-01-2021€ 190.000 +22.58%
202001-01-2020€ 155.000 +6.16%
201901-01-2019€ 146.000 +8.15%
201801-01-2018€ 135.000 +5.47%
201701-01-2017€ 128.000 +8.47%
201601-01-2016€ 118.000 +3.51%
201501-01-2015€ 114.000 +10.68%
201401-01-2014€ 103.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 217

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 217

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 217 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: