Poolmansweg 229,
7545LR Enschede
Bouwperiode: 1997
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
113 m² woonoppervlakte
230 m² perceel

Poolmansweg 229
7545LR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Poolmansweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 230 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1997.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 229 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1997
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 113 m²
Perceel: 230 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1997
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000446715
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
229
Postcode:
7545LR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 229 is 97.38%.

Identificatie: 15300075639
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 377.000 +3.57%
202301-01-2023€ 364.000 +2.54%
202201-01-2022€ 355.000 +19.93%
202101-01-2021€ 296.000 +14.73%
202001-01-2020€ 258.000 +5.31%
201901-01-2019€ 245.000 +0.41%
201801-01-2018€ 244.000 +6.09%
201701-01-2017€ 230.000 +11.11%
201601-01-2016€ 207.000 +2.48%
201501-01-2015€ 202.000 +5.76%
201401-01-2014€ 191.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 229

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 229

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 229 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: