Poolmansweg 50,
7545LS Enschede
Bouwperiode: 1924
Appartement
184 m² woonoppervlakte

Poolmansweg 50
7545LS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Poolmansweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 184 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1924.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 50 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1924
Woonruimte: 184 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1924
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000401645
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
50
Postcode:
7545LS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 50 is 168.75%.

Identificatie: 15300071602
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 559.000 +1.08%
202301-01-2023€ 553.000 +3.75%
202201-01-2022€ 533.000 +18.97%
202101-01-2021€ 448.000 +69.7%
202001-01-2020€ 264.000 +4.76%
201901-01-2019€ 252.000 +7.23%
201801-01-2018€ 235.000 +5.86%
201701-01-2017€ 222.000 +3.74%
201601-01-2016€ 214.000 +0%
201501-01-2015€ 214.000 +2.88%
201401-01-2014€ 208.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 50

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 50

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 50 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: