Poolmansweg 112,
7545LT Enschede
Bouwperiode: 1904
Twee-onder-een-kapwoning
81 m² woonoppervlakte

Poolmansweg 112
7545LT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Poolmansweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 81 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1904.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 112 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1904
Woonruimte: 81 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1904
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000363227
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
112
Postcode:
7545LT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 112 is 114.63%.

Identificatie: 15300042185
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 264.000 +3.53%
202301-01-2023€ 255.000 +2.41%
202201-01-2022€ 249.000 +20.29%
202101-01-2021€ 207.000 +13.74%
202001-01-2020€ 182.000 +5.2%
201901-01-2019€ 173.000 +6.79%
201801-01-2018€ 162.000 +5.88%
201701-01-2017€ 153.000 +10.87%
201601-01-2016€ 138.000 +2.22%
201501-01-2015€ 135.000 +9.76%
201401-01-2014€ 123.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 112

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 112

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 112 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: