Poolmansweg 140,
7545LV Enschede
Bouwperiode: 1938
Vrijstaande woning
155 m² woonoppervlakte

Poolmansweg 140
7545LV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Poolmansweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 155 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1938.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 140 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1938
Woonruimte: 155 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1938
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000432813
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
140
Postcode:
7545LV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 140 is 53.95%.

Identificatie: 15300042213
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 351.000 +1.15%
202301-01-2023€ 347.000 +3.89%
202201-01-2022€ 334.000 +27.48%
202101-01-2021€ 262.000 +13.91%
202001-01-2020€ 230.000 -23.08%
201901-01-2019€ 299.000 +8.73%
201801-01-2018€ 275.000 +6.59%
201701-01-2017€ 258.000 +9.32%
201601-01-2016€ 236.000 +0%
201501-01-2015€ 236.000 +3.51%
201401-01-2014€ 228.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 140

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 140

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 140 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: