Poolmansweg 176,
7545LV Enschede
Bouwperiode: 1939
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
115 m² woonoppervlakte
205 m² perceel

Poolmansweg 176
7545LV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Poolmansweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 205 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1939.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Poolmansweg 176 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1939
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 115 m²
Perceel: 205 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1939
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000434299
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Poolmansweg
Huisnummer:
176
Postcode:
7545LV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Poolmansweg 176 is 104.58%.

Identificatie: 15300042235
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 268.000 +0.37%
202301-01-2023€ 267.000 +2.69%
202201-01-2022€ 260.000 +16.59%
202101-01-2021€ 223.000 +12.06%
202001-01-2020€ 199.000 +5.29%
201901-01-2019€ 189.000 +5%
201801-01-2018€ 180.000 +1.69%
201701-01-2017€ 177.000 +24.65%
201601-01-2016€ 142.000 +6.77%
201501-01-2015€ 133.000 +1.53%
201401-01-2014€ 131.000 n.v.t.

Bestemming van Poolmansweg 176

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Poolmansweg 176

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Poolmansweg 176 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: