Eversstraat 16,
7545SZ Enschede
Bouwperiode: 2005
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
119 m² woonoppervlakte
146 m² perceel

Eversstraat 16
7545SZ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Eversstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 119 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 146 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Eversstraat 16 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2005
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 119 m²
Perceel: 146 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000418249
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Eversstraat
Huisnummer:
16
Postcode:
7545SZ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Eversstraat 16 is 101.26%.

Identificatie: 15300112765
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 320.000 +4.58%
202301-01-2023€ 306.000 +4.44%
202201-01-2022€ 293.000 +14.45%
202101-01-2021€ 256.000 +27.36%
202001-01-2020€ 201.000 +8.65%
201901-01-2019€ 185.000 +5.71%
201801-01-2018€ 175.000 +5.42%
201701-01-2017€ 166.000 +4.4%
201601-01-2016€ 159.000 +3.92%
201501-01-2015€ 153.000 -3.77%
201401-01-2014€ 159.000 n.v.t.

Bestemming van Eversstraat 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Eversstraat 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Eversstraat 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: