Pathmosstraat 59,
7545VK Enschede
Bouwperiode: 1917
Hoekwoning
95 m² woonoppervlakte

Pathmosstraat 59
7545VK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Pathmosstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1917.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmosstraat 59 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1917
Woonruimte: 95 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1917
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000296047
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmosstraat
Huisnummer:
59
Postcode:
7545VK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmosstraat 59 is 124.74%.

Identificatie: 15300040595
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 218.000 -4.39%
202301-01-2023€ 228.000 +14%
202201-01-2022€ 200.000 +23.46%
202101-01-2021€ 162.000 +13.29%
202001-01-2020€ 143.000 +5.93%
201901-01-2019€ 135.000 +7.14%
201801-01-2018€ 126.000 +5%
201701-01-2017€ 120.000 +6.19%
201601-01-2016€ 113.000 +2.73%
201501-01-2015€ 110.000 +13.4%
201401-01-2014€ 97.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmosstraat 59

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmosstraat 59

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmosstraat 59 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: