Pathmosstraat 48,
7545VM Enschede
Bouwperiode: 1915
Tussen of geschakelde woning
91 m² woonoppervlakte

Pathmosstraat 48
7545VM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pathmosstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 91 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1915.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmosstraat 48 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1915
Woonruimte: 91 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1915
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000452873
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmosstraat
Huisnummer:
48
Postcode:
7545VM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmosstraat 48 is 120.83%.

Identificatie: 15300040584
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 212.000 -4.07%
202301-01-2023€ 221.000 +13.92%
202201-01-2022€ 194.000 +23.57%
202101-01-2021€ 157.000 +14.6%
202001-01-2020€ 137.000 +6.2%
201901-01-2019€ 129.000 +8.4%
201801-01-2018€ 119.000 +5.31%
201701-01-2017€ 113.000 +6.6%
201601-01-2016€ 106.000 +3.92%
201501-01-2015€ 102.000 +6.25%
201401-01-2014€ 96.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmosstraat 48

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmosstraat 48

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmosstraat 48 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: