Pathmosstraat 74,
7545VM Enschede
Bouwperiode: 1917
Twee-onder-een-kapwoning
87 m² woonoppervlakte

Pathmosstraat 74
7545VM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Pathmosstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 87 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1917.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmosstraat 74 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1917
Woonruimte: 87 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1917
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000315337
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmosstraat
Huisnummer:
74
Postcode:
7545VM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmosstraat 74 is 149.38%.

Identificatie: 15300040603
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 202.000 +3.59%
202301-01-2023€ 195.000 +2.63%
202201-01-2022€ 190.000 +20.25%
202101-01-2021€ 158.000 +14.49%
202001-01-2020€ 138.000 +6.98%
201901-01-2019€ 129.000 +9.32%
201801-01-2018€ 118.000 +6.31%
201701-01-2017€ 111.000 +26.14%
201601-01-2016€ 88.000 +2.33%
201501-01-2015€ 86.000 +6.17%
201401-01-2014€ 81.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmosstraat 74

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmosstraat 74

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmosstraat 74 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: