Heersenkampweg 60,
7546PG Enschede
Bouwperiode: 1918
Vrijstaande woning
610 m² woonoppervlakte

Heersenkampweg 60
7546PG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Heersenkampweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 610 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1918.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Heersenkampweg 60 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1918
Woonruimte: 610 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1918
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000321141
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Heersenkampweg
Huisnummer:
60
Postcode:
7546PG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 06 Enschede-Zuid
Wijk code:
WK015306
Buurtinformatie:
Helmerhoek-Zuid
Buurt code:
BU01530608

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Heersenkampweg 60 is 14.23%.

Identificatie: 15300019572
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 859.000 -0.58%
202301-01-2023€ 864.000 +4.1%
202201-01-2022€ 830.000 +18.07%
202101-01-2021€ 703.000 -24.89%
202001-01-2020€ 936.000 +6.85%
201901-01-2019€ 876.000 +6.05%
201801-01-2018€ 826.000 +1.85%
201701-01-2017€ 811.000 +6.43%
201601-01-2016€ 762.000 +0%
201501-01-2015€ 762.000 +1.33%
201401-01-2014€ 752.000 n.v.t.

Bestemming van Heersenkampweg 60

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Heersenkampweg 60

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Heersenkampweg 60 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3770 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: