Boterdijk 5,
7548BX Enschede
Bouwperiode: 1987
Twee-onder-een-kapwoning
3 Kamers
2 Slaapkamers
10 m² woonoppervlakte
251 m² perceel

Boterdijk 5
7548BX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Boterdijk. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 10 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 251 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1987.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boterdijk 5 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1987
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 10 m²
Perceel: 251 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1987
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000307931
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boterdijk
Huisnummer:
5
Postcode:
7548BX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Dorp Boekelo
Buurt code:
BU01530901

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boterdijk 5 is 88.71%.

Identificatie: 15300005293
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 351.000 +0.57%
202301-01-2023€ 349.000 +1.75%
202201-01-2022€ 343.000 +17.87%
202101-01-2021€ 291.000 +14.57%
202001-01-2020€ 254.000 +9.48%
201901-01-2019€ 232.000 +9.43%
201801-01-2018€ 212.000 +6.53%
201701-01-2017€ 199.000 +4.74%
201601-01-2016€ 190.000 +3.26%
201501-01-2015€ 184.000 -1.08%
201401-01-2014€ 186.000 n.v.t.

Bestemming van Boterdijk 5

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boterdijk 5

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boterdijk 5 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2555 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: