Saffierstraat 11,
7548CC Enschede
Bouwperiode: 1974
Tussen of geschakelde woning
155 m² woonoppervlakte

Saffierstraat 11
7548CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Saffierstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 155 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1974.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Saffierstraat 11 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1974
Woonruimte: 155 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1974
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000338573
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Saffierstraat
Huisnummer:
11
Postcode:
7548CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Dorp Boekelo
Buurt code:
BU01530901

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Saffierstraat 11 is 68.42%.

Identificatie: 15300046346
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 416.000 +6.94%
202301-01-2023€ 389.000 +1.04%
202201-01-2022€ 385.000 +14.24%
202101-01-2021€ 337.000 +6.98%
202001-01-2020€ 315.000 +7.51%
201901-01-2019€ 293.000 +9.74%
201801-01-2018€ 267.000 +6.37%
201701-01-2017€ 251.000 +6.36%
201601-01-2016€ 236.000 -3.28%
201501-01-2015€ 244.000 -1.21%
201401-01-2014€ 247.000 n.v.t.

Bestemming van Saffierstraat 11

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Saffierstraat 11

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Saffierstraat 11 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2555 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: