Saffierstraat 27,
7548CC Enschede
Bouwperiode: 1978
Vrijstaande woning
167 m² woonoppervlakte

Saffierstraat 27
7548CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Saffierstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 167 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1978.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Saffierstraat 27 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1978
Woonruimte: 167 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1978
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000400899
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Saffierstraat
Huisnummer:
27
Postcode:
7548CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Dorp Boekelo
Buurt code:
BU01530901

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Saffierstraat 27 is 68.07%.

Identificatie: 15300046355
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 479.000 -1.64%
202301-01-2023€ 487.000 +4.96%
202201-01-2022€ 464.000 +17.17%
202101-01-2021€ 396.000 +6.74%
202001-01-2020€ 371.000 +8.48%
201901-01-2019€ 342.000 +8.57%
201801-01-2018€ 315.000 +7.14%
201701-01-2017€ 294.000 +6.52%
201601-01-2016€ 276.000 +0.73%
201501-01-2015€ 274.000 -3.86%
201401-01-2014€ 285.000 n.v.t.

Bestemming van Saffierstraat 27

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Saffierstraat 27

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Saffierstraat 27 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2555 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: