Saffierstraat 29,
7548CC Enschede
Bouwperiode: 1978
Hoekwoning
6 Kamers
3 Slaapkamers
133 m² woonoppervlakte
506 m² perceel

Saffierstraat 29
7548CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Saffierstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 133 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 506 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1978.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Saffierstraat 29 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1978
6 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 133 m²
Perceel: 506 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1978
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000451435
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Saffierstraat
Huisnummer:
29
Postcode:
7548CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Dorp Boekelo
Buurt code:
BU01530901

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Saffierstraat 29 is 111.65%.

Identificatie: 15300046356
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 527.000 +2.73%
202301-01-2023€ 513.000 +17.93%
202201-01-2022€ 435.000 +3.82%
202101-01-2021€ 419.000 +26.2%
202001-01-2020€ 332.000 +7.79%
201901-01-2019€ 308.000 +10%
201801-01-2018€ 280.000 +6.87%
201701-01-2017€ 262.000 +2.75%
201601-01-2016€ 255.000 +4.08%
201501-01-2015€ 245.000 -1.61%
201401-01-2014€ 249.000 n.v.t.

Bestemming van Saffierstraat 29

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Saffierstraat 29

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Saffierstraat 29 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2555 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: