Saffierstraat 33,
7548CC Enschede
Bouwperiode: 1977
Hoekwoning
212 m² woonoppervlakte

Saffierstraat 33
7548CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Saffierstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 212 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Saffierstraat 33 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1977
Woonruimte: 212 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000369723
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Saffierstraat
Huisnummer:
33
Postcode:
7548CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Dorp Boekelo
Buurt code:
BU01530901

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Saffierstraat 33 is 95.03%.

Identificatie: 15300046359
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 589.000 -1.67%
202301-01-2023€ 599.000 +4.9%
202201-01-2022€ 571.000 +17.01%
202101-01-2021€ 488.000 +26.1%
202001-01-2020€ 387.000 +5.45%
201901-01-2019€ 367.000 +8.26%
201801-01-2018€ 339.000 +9%
201701-01-2017€ 311.000 +6.14%
201601-01-2016€ 293.000 +0.69%
201501-01-2015€ 291.000 -3.64%
201401-01-2014€ 302.000 n.v.t.

Bestemming van Saffierstraat 33

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Saffierstraat 33

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Saffierstraat 33 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2555 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.3 per huishouden
Delen: