Slaagseweg 1,
3828PK Hoogland
Bouwperiode: 1940
Twee-onder-een-kapwoning
120 m² woonoppervlakte

Slaagseweg 1
3828PK Hoogland

Omschrijving

Gelegen in Hoogland, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Slaagseweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 120 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1940.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Slaagseweg 1 in Hoogland.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1940
Woonruimte: 120 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1940
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0307010000452486
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Slaagseweg
Huisnummer:
1
Postcode:
3828PK
Plaats:
Hoogland
Wijk:
Wijk 27 Buitengebied West
Wijk code:
WK030727
Buurtinformatie:
Zeldert
Buurt code:
BU03072701
Gemeente:
Amersfoort
Provincie:
Utrecht

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Slaagseweg 1 is -37.26%.

Identificatie: 30700112455
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 357.000 +5.31%
202301-01-2023€ 339.000 -1.17%
202201-01-2022€ 343.000 -2%
202101-01-2021€ 350.000 +17.85%
202001-01-2020€ 297.000 +6.07%
201901-01-2019€ 280.000 +8.11%
201801-01-2018€ 259.000 -44.66%
201701-01-2017€ 468.000 -0.85%
201601-01-2016€ 472.000 -12.43%
201501-01-2015€ 539.000 -5.27%
201401-01-2014€ 569.000 n.v.t.

Bestemming van Slaagseweg 1

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Slaagseweg 1

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Slaagseweg 1 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
375 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: