Walstro 20,
5161WK Sprang-Capelle
Bouwperiode: 1990
Vrijstaande woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
181 m² woonoppervlakte
432 m² perceel

Walstro 20
5161WK Sprang-Capelle

Omschrijving

Gelegen in Sprang-Capelle, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Walstro. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 181 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 432 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Walstro 20 in Sprang-Capelle.

Vrijstaande woning
Bouw: 1990
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 181 m²
Perceel: 432 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0867010000014140
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Walstro
Huisnummer:
20
Postcode:
5161WK
Plaats:
Sprang-Capelle
Wijk:
Wijk 01 Sprang-Capelle
Wijk code:
WK086701
Buurtinformatie:
Vrijhoeve
Buurt code:
BU08670101
Gemeente:
Waalwijk
Provincie:
Noord-Brabant

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Walstro 20 is 75.95%.

Identificatie: 86700016136
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 600.000 +0%
202301-01-2023€ 600.000 +1.69%
202201-01-2022€ 590.000 +29.67%
202101-01-2021€ 455.000 +2.25%
202001-01-2020€ 445.000 +7.23%
201901-01-2019€ 415.000 +6.41%
201801-01-2018€ 390.000 +11.43%
201701-01-2017€ 350.000 +4.48%
201601-01-2016€ 335.000 -2.9%
201501-01-2015€ 345.000 +1.17%
201401-01-2014€ 341.000 n.v.t.

Bestemming van Walstro 20

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Walstro 20

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Walstro 20 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4105 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: