Walstro 34,
5161WK Sprang-Capelle
Bouwperiode: 1986
Vrijstaande woning
6 Kamers
4 Slaapkamers
132 m² woonoppervlakte
352 m² perceel

Walstro 34
5161WK Sprang-Capelle

Omschrijving

Gelegen in Sprang-Capelle, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Walstro. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 132 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 352 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1986.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Walstro 34 in Sprang-Capelle.

Vrijstaande woning
Bouw: 1986
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 132 m²
Perceel: 352 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1986
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0867010000017415
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Walstro
Huisnummer:
34
Postcode:
5161WK
Plaats:
Sprang-Capelle
Wijk:
Wijk 01 Sprang-Capelle
Wijk code:
WK086701
Buurtinformatie:
Vrijhoeve
Buurt code:
BU08670101
Gemeente:
Waalwijk
Provincie:
Noord-Brabant

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Walstro 34 is 77.17%.

Identificatie: 86700019410
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 450.000 +1.12%
202301-01-2023€ 445.000 -1.11%
202201-01-2022€ 450.000 +18.42%
202101-01-2021€ 380.000 +10.14%
202001-01-2020€ 345.000 +7.81%
201901-01-2019€ 320.000 +8.47%
201801-01-2018€ 295.000 +3.51%
201701-01-2017€ 285.000 +5.56%
201601-01-2016€ 270.000 +5.88%
201501-01-2015€ 255.000 +0.39%
201401-01-2014€ 254.000 n.v.t.

Bestemming van Walstro 34

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Walstro 34

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Walstro 34 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4105 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: