Walstro 40,
5161WK Sprang-Capelle
Bouwperiode: 1986
Twee-onder-een-kapwoning
131 m² woonoppervlakte

Walstro 40
5161WK Sprang-Capelle

Omschrijving

Gelegen in Sprang-Capelle, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Walstro. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1986.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Walstro 40 in Sprang-Capelle.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1986
Woonruimte: 131 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1986
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0867010000017418
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Walstro
Huisnummer:
40
Postcode:
5161WK
Plaats:
Sprang-Capelle
Wijk:
Wijk 01 Sprang-Capelle
Wijk code:
WK086701
Buurtinformatie:
Vrijhoeve
Buurt code:
BU08670101
Gemeente:
Waalwijk
Provincie:
Noord-Brabant

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Walstro 40 is 66.08%.

Identificatie: 86700019413
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 475.000 +6.74%
202301-01-2023€ 445.000 -2.2%
202201-01-2022€ 455.000 +16.67%
202101-01-2021€ 390.000 +5.41%
202001-01-2020€ 370.000 +7.25%
201901-01-2019€ 345.000 +1.47%
201801-01-2018€ 340.000 +9.68%
201701-01-2017€ 310.000 +6.9%
201601-01-2016€ 290.000 +1.75%
201501-01-2015€ 285.000 -0.35%
201401-01-2014€ 286.000 n.v.t.

Bestemming van Walstro 40

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Walstro 40

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Walstro 40 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4105 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: