Walstro 13,
5161WL Sprang-Capelle
Bouwperiode: 1986
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
112 m² woonoppervlakte
251 m² perceel

Walstro 13
5161WL Sprang-Capelle

Omschrijving

Gelegen in Sprang-Capelle, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Walstro. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 251 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1986.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Walstro 13 in Sprang-Capelle.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1986
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 112 m²
Perceel: 251 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1986
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0867010000017388
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Walstro
Huisnummer:
13
Postcode:
5161WL
Plaats:
Sprang-Capelle
Wijk:
Wijk 01 Sprang-Capelle
Wijk code:
WK086701
Buurtinformatie:
Vrijhoeve
Buurt code:
BU08670101
Gemeente:
Waalwijk
Provincie:
Noord-Brabant

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Walstro 13 is 88.84%.

Identificatie: 86700019383
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 440.000 +10%
202301-01-2023€ 400.000 +1.27%
202201-01-2022€ 395.000 +9.72%
202101-01-2021€ 360.000 +4.35%
202001-01-2020€ 345.000 +7.81%
201901-01-2019€ 320.000 +18.52%
201801-01-2018€ 270.000 +8%
201701-01-2017€ 250.000 +2.04%
201601-01-2016€ 245.000 +4.26%
201501-01-2015€ 235.000 +0.86%
201401-01-2014€ 233.000 n.v.t.

Bestemming van Walstro 13

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Walstro 13

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Walstro 13 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4105 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: