Walstro 29,
5161WL Sprang-Capelle
Bouwperiode: 1984
Tussen of geschakelde woning
152 m² woonoppervlakte

Walstro 29
5161WL Sprang-Capelle

Omschrijving

Gelegen in Sprang-Capelle, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Walstro. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 152 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1984.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Walstro 29 in Sprang-Capelle.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1984
Woonruimte: 152 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1984
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0867010000017205
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Walstro
Huisnummer:
29
Postcode:
5161WL
Plaats:
Sprang-Capelle
Wijk:
Wijk 01 Sprang-Capelle
Wijk code:
WK086701
Buurtinformatie:
Vrijhoeve
Buurt code:
BU08670101
Gemeente:
Waalwijk
Provincie:
Noord-Brabant

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Walstro 29 is 73.08%.

Identificatie: 86700019200
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 450.000 +7.14%
202301-01-2023€ 420.000 +0%
202201-01-2022€ 420.000 +13.51%
202101-01-2021€ 370.000 +7.25%
202001-01-2020€ 345.000 +6.15%
201901-01-2019€ 325.000 +6.56%
201801-01-2018€ 305.000 +12.96%
201701-01-2017€ 270.000 +8%
201601-01-2016€ 250.000 +2.04%
201501-01-2015€ 245.000 -5.77%
201401-01-2014€ 260.000 n.v.t.

Bestemming van Walstro 29

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Walstro 29

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Walstro 29 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4105 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: