Walstro 39,
5161WL Sprang-Capelle
Bouwperiode: 1988
Vrijstaande woning
192 m² woonoppervlakte

Walstro 39
5161WL Sprang-Capelle

Omschrijving

Gelegen in Sprang-Capelle, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Walstro. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 192 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Walstro 39 in Sprang-Capelle.

Vrijstaande woning
Bouw: 1988
Woonruimte: 192 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0867010000017537
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Walstro
Huisnummer:
39
Postcode:
5161WL
Plaats:
Sprang-Capelle
Wijk:
Wijk 01 Sprang-Capelle
Wijk code:
WK086701
Buurtinformatie:
Vrijhoeve
Buurt code:
BU08670101
Gemeente:
Waalwijk
Provincie:
Noord-Brabant

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Walstro 39 is 84.21%.

Identificatie: 86700019532
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 700.000 +9.38%
202301-01-2023€ 640.000 -1.54%
202201-01-2022€ 650.000 +12.07%
202101-01-2021€ 580.000 +13.73%
202001-01-2020€ 510.000 +15.91%
201901-01-2019€ 440.000 +7.32%
201801-01-2018€ 410.000 +5.13%
201701-01-2017€ 390.000 +4%
201601-01-2016€ 375.000 -2.6%
201501-01-2015€ 385.000 +1.32%
201401-01-2014€ 380.000 n.v.t.

Bestemming van Walstro 39

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Walstro 39

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Walstro 39 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4105 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: